Zoek in de buurt van uw postcode

Of selecteer de regio's waar u wil zoeken.

IT

Engineering

CTRL-F – Your shortcut to jobs in IT & Engineering.

Hoogstaande matchmaking op vlak van engineering en IT recruitment.

CTRL-F zorgt dagelijks voor de perfecte match tussen gespecialiseerde engineers en IT professionals en uitdagende jobs in verschillende sectoren. Hierbij kunnen we rekenen op een uitgebreid netwerk aan kantoren, talent en bedrijven. Wij hanteren een professionele, persoonlijke en candidate-driven aanpak.

Open sollicitatie,
in alle discretie.

Solliciteer

6 redenen om met
CTRL-F te werken

Toegankelijkheid

Betrokkenheid

Expertise

Innovatie

Kwaliteit

Integriteit

VESTIGINGEN

CTRL F Engineering Turnhout
Steenweg op Antwerpen 31 2300 Turnhout België
M: turnhout@ctrl-f.be
T: 014/701 803
Ons team
CTRL F National

Laurens Desmet

Eva Demoor

Bijenstraat 25 9051 Sint-Denijs-Westrem België
M: nationaal@ctrl-f.be
T: 09/265 00 34
Ons team
CTRL F Hoofdkantoor
Beversesteenweg 576 8800 Roeselare België
M: ctrlf@ctrl-f.be
T: 051/46 50 00
Ons team
CTRL F IT Mechelen
Antwerpsestraat 147 2640 Mortsel België
M: itmechelen@ctrl-f.be
T: 03/451 97 97
Ons team
CTRL F Engineering Mechelen

Antwerpsestraat 147 2640 Mortsel België M: mechelen@ctrl-f.be
T: 03/451 97 97 Ons team
CTRL F Engineering Lommel

Dorien Hannes

Sharon Sannen

Vreyshorring 49 3920 Lommel België
M: lommel@ctrl-f.be
T: 014/337 567
Ons team
CTRL F IT Hasselt
Hendrik van Veldekesingel 150 3500 Hasselt België
M: ict@peak6.be
T: 011 28 78 52
Ons team
CTRL F Engineering Hasselt

Hendrik Van Veldekesingel 150 3500 Hasselt België M: hasselt@ctrl-f.be
T: 089/480 720 Ons team
CTRL F Engineering Sint-Niklaas

Kaat Kerkhove

Laura Van De Weghe

Plezantstraat 2b1 9100 Sint-Niklaas België
M: sint-niklaas@ctrl-f.be
T: 03/760 31 30
Ons team
CTRL F Engineering Antwerpen

Chiara Vercauteren

Oude Zandstraat 6b 9120 Beveren België
M: antwerpen@ctrl-f.be
T: 03/750 28 80
Ons team
CTRL F IT

Camille Vergote

Daphne Van de Velde

Arne Vanroose

Bijenstraat 6b Sint-Denijs-Westrem België
M: itgent@ctrl-f.be
T: 09/235 11 00
Ons team
CTRL F Engineering Gent

Bijenstraat 6b 9051 Sint-Denijs-Westrem België M: gent@ctrl-f.be
T: 09/241 87 96 Ons team
CTRL F Engineering Waregem

Magalie Migneau

Westerlaan 12 bus 2 8790 Waregem België
M: waregem@ctrl-f.be
T: 056/620 436
Ons team
CTRL F Engineering Brugge

Jurre Verdoodt

Delphine Floré

Torhoutsesteenweg 248 8000 Brugge België
M: brugge@ctrl-f.be
T: 050/672 490
Ons team
CTRL F Engineering Hasselt

Laura Van Dyck

Hendrik Van Veldekesingel 150 3500 Hasselt België
M: hasselt@ctrl-f.be
T: 089/480 720
Ons team
CTRL F IT Hasselt

Hendrik van Veldekesingel 150 3500 Hasselt België M: ict@peak6.be
T: 011 28 78 52 Ons team
CTRL F Engineering Leuven

Geertje Jacobs

Veerle Deconinck

Martelarenlaan 30 3010 Leuven België
M: leuven@ctrl-f.be
T: 016/498 382
Ons team
CTRL F Engineering Mechelen

Anne Goossens

Margot Wuyts

Antwerpsestraat 147 2640 Mortsel België
M: mechelen@ctrl-f.be
T: 03/451 97 97
Ons team
CTRL F IT Mechelen

Antwerpsestraat 147 2640 Mortsel België M: itmechelen@ctrl-f.be
T: 03/451 97 97 Ons team
CTRL F Engineering Ternat
Borredam 4 1740 Ternat België
M: ternat@ctrl-f.be
T: 02/454 86 60
Ons team
CTRL F Engineering Denderland

Julie Crombé

Rachel Buysse

Hoenderstraat 2 9230 Wetteren België
M: denderland@ctrl-f.be
T: 09/365 26 33
Ons team
CTRL F Engineering Gent

Joyce Gheerardyns

Charlot Van Parijs

Bijenstraat 6b 9051 Sint-Denijs-Westrem België
M: gent@ctrl-f.be
T: 09/241 87 96
Ons team
CTRL F IT

Bijenstraat 6b Sint-Denijs-Westrem België M: itgent@ctrl-f.be
T: 09/235 11 00 Ons team

CONTACTEER
HET CTRL-F TEAM

Ik ZOEK WERK Ik ZOEK talent

Laura Van De Weghe

Rachel Buysse

Arne Vanroose